Две забрзани коли удрија пешак во центарот на Скопје, тешко е повреден


2 копии

Во сообраќајна несреќа вечерва во центарот на Скопје, на крстосницата помеѓу Партизански одреди и Климент Охридски, беше прегазен и тешко повреден пешак. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Вечерва се случи страшна сообраќајна несреќа во близина на Соборниот храм во Скопје, каде директен судир предизикаа три возила. За сообраќајната несреќа се ...
| | веќе видена | слични

Новинарката Сашка Цветковска на својот профил на „Фејсбук“ напиша дека ја посведочила несреќата која што се случи вечерва, а за која претходно објавивме и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Тешка сообраќајна несреќа во центарот на Скопје, прегазен пешак по ударот -Предмалку сведочев ужасна сообраќајна несреќа на крстосницата помеѓу “Партизанска” и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Го поздравуваме договорот за Законот за финансирање на политичките партии и договорот околу организирање избори со техничка влада, изјави Билал Касами од Беса ...
сите 655 | | | веќе видена

Речиси 90 отсто од недвижниот и движен имот на Трансмет е замрзнат, односно обезбеден од страна на СЈО. Откако пресудата ќе стане правосилна, нема да има ...
сите 131 | | | веќе видена

Измислените скандали и лажните наводи на ВМРО-ДПМНЕ нема да го сокријат фактот дека токму оваа партија 11 години ги крадеше граѓаните заради енормно богатење ...
сите 216 | | | веќе видена

Во скусен состав од четворица партиски лидери, како што сака претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, со премиерот Зоран Заев (СДСМ), Али Ахмети (ДУИ) ...
сите 311 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Две забрзани коли удрија пешак во центарот на Скопје, тешко е повреден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: