Сузан Бојл првпат фатила момче на 53 години


3 копии

Шкотската пејачка Сузан Бојл стана светски популарна во 2009 година, освојувајќи го второто место на британската верзија од шоуто „Јас имам талент“, а сега се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пеачката Сузан Бојл се врати на музичката сцена настапувајќи во "Америка има талент: Шампиони".Домакинката од Шкотска, која стана светски позната со освојување ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Сузан Бојл се вратила на музичката сцена настапувајќи во "America's got talent: Champions". Домаќинката од Шкотска, која станала светски позната со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Исклучениот пратеник од редовите на „То Потами“ Спирос Данелис, во изјава за агенцијата АНА-МПА, потврди дека ќе гласа за Договорот од Преспа. Според него, ...
сите 133 | | | веќе видена

Портпаролот на Бачев, Христијан Мицкоски бадијала се дообјаснува, нека се спрема за пораз на какви било избори Мицкоски повторно си ги дообјаснува своите ...
сите 249 | | | веќе видена

Нема одложување на почетокот на второто полугодие од учебната 2018/2019 година. Ова е еден од заклучоците кои денеска ги донесе Комисијата за заразни болести ...
сите 230 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сузан Бојл првпат фатила момче на 53 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: