Сурова вистина: Еве што ќе ви се случи ако не спиете доволно


2 копии

Според една објавена студија, идеалниот годишен одмор треба да трае 8 дена.Осумдневниот одмор доволен за да се распакувате, сместите, навикнете на промена и да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Специјалната јавна обвинителка по осум дена молк денеска се обрати на прес конференција во Специјалното јавно обвинителство. Катица Јанева рече дека ...
сите 350 | | | веќе видена

Зијадин Села од Алијансата за Албанците објави неколку забелешки за владиниот предлог закон за Јавното обвинитeeлство. Тој истакна дека ќе се обидат да ...
сите 214 | | | веќе видена

Денеска до Собранието на Република Северна Македонија се доставува Предлог законот за Јавното обвинителство што е во интерес на реформите и правдата. Со новото ...
сите 187 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сурова вистина: Еве што ќе ви се случи ако не спиете доволно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: