Судиите го поништија најневеројатниот кош на сите времиња (Видео)


Кошарката е возбудлив спорт во кој никогаш нема крај на изненадувањата, особено кога ќе се случи нешто чудно, како ова пред некој ден во Аргентина. На мечот ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Иако имала обврска досега четири пати да поднесе анкетен лист за имотната состојба, бидејќи толку пати и се продолжувал мандатот вршител на должност, тоа не ...
сите 63 | | | веќе видена

Забелешките што се наведени во Извештајот на УНЕСКО кој треба да биде разгледан на 43-та сесија на Комитетот за културно наследство што ќе се одржи наредниот ...
сите 122 | | | веќе видена

На местото на  досегашната Управа за безбедност и контраразузнавање ја ќе се формира  агенција за национална безбедност која нема да биде во составот на МВР. И ...
сите 42 | | | веќе видена

Денеска (18:30 часот) во Скопје на Националната арена „Тодор Проески“ се игра големото финале на Купот на Македонија меѓу Македонија Ѓорче Петров и Академија ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Судиите го поништија најневеројатниот кош на сите времиња (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: