Запрена реконструкцијата на болницата „Св. Еразмо“


2 копии
2 копии

Сместен во старата зграда на маларична, изградена пред повеќе од седум децении, која се распаѓа како од надвор така и од внатре, Здравствениот дом во Охрид за ...
| | веќе видена | слични

Поради долг за ненаплатени побарувања градежната фирма „Бетон" покрена судска постапка против Општина Центар. Фирмата го завршила својот дел од договорот, но ...
| | веќе видена | слични

Останато

На првиот ден од неделата што завршува со референдум , министерот за надворешни работи Никола Димитров на прес конференција во Владата преку табли со напишани ...
сите 73 | | | веќе видена

Никој нема право да се коцка со идентитетот, традицијата, историјата и културата на Република Македонија. Никој нема право да се коцка и како влог да ги става ...
сите 173 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запрена реконструкцијата на болницата „Св. Еразмо“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: