Уапсен обвинет за случајот “Монструм”


Пратеникот Зоран Илиоски го обвини Заев дека манипулира со чувствата на родителите на убиените момчиња, дека има морална одговорност да каже зошто го прави тоа ...
| | веќе видена | слични

„Спиеш ли мирно Заев. #Монструм“, „Правда за жртвите, затвор за монструмите“. „Колку субвенции земаа монструмите?“. Ова се само дел од пораките кои ги ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев во опозиција, мај 2017 година: Имам докази за Монструм, наспроти Зоран Заев на власт, април 2018 година: Немам никакви докази за Монструм. Јавноста ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Само човек без грам сочувство може да си поигрува со трагедиите на семејствата кои ги загубија своите најблиски кај Смилковското езеро, стои во денешното ...
| | веќе видена | слични

Пет или шест телефонски броја, најверојатно на функционери на ДУИ поврзани со осудените во случајот „Монструм“, се информациите што ги поседува СДСМ во дел од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премногу лажни вести и манифестација на крајна неодговорност кон интересите на државата, граѓаните и иднината од страна на ВМРО-ДПМНЕ. Невистините што ...
сите 157 | | | веќе видена

„Јас го извадив пиштолот и кажав – полиција, за да не пристапуваат кон личноста која ја заштитувам“, рече директорот на Бирото за јавна безбедност (БЈБ) Сашо ...
сите 209 | | | веќе видена

Договорот за менување на името е штетен и треба да се отфрли. Тој е против македонските национални интереси, против македонската држава. Тој е „диво месо“ ...
сите 87 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 96 | | | веќе видена

Како што пишуваат италијанските медиуми првиот човек на Јувентус Андреа Ањели знае која ќе биде следната ѕвезда која ќе пристигне во Торино. Познато е дека ...
сите 242 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 38 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен обвинет за случајот “Монструм”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: