За Велигден Лила беше во Милано – еве кој и го плати престојот


5 копии
2 копии

Познатата водителка Лила Филиповска беше цел на хакерски напад. Нејзиниот профил на Инстаграм кој има повеќе 116 илјади следбеници беше хакиран од страна на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Водителката на квизот „Сѐ или нешто“, на социјалните мрежи објави дека била жртва на хакери, односно дека нејзиниот Инстаграм профил бил хакнат. – Драги ...
| | веќе видена | слични

Водителката Лила Стојановска на својот фејсбук-профил откри дека во Милано за велигденските празници патувала на кредит. Таа дури и ги повика сите што немаат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Две недели по распишувањето на претседателските избори, а во исчекување на кандидатот со кој ќе влезе во изборна трка владејачкото мнозинство, „Макфакс“ ...
сите 212 | | | веќе видена

Наглата промена на времето, односно брзиот продор на многу студената воздушна маса која се спушта од Русија од утрешната ноќ како и во сабота ќе услови ...
сите 204 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 197 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 91 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За Велигден Лила беше во Милано – еве кој и го плати престојот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: