Карти: Јувентус – Наполи

Апликацијата "DoNotPay" е измислена од млад и генијален студент од факултетот Станфрод, Џошуа Броудер. Дали некогаш сте резервирале хотел или лет и потоа сте ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одолговлекувањето на разговорите за брегзит ќе има политичка и економска „цена“ за Унијата, па затоа Лондон треба да понуди јасен план за тој процес, изјави ...
сите 227 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател на државата, Стево Пендаровски, денеска се сретна со граѓаните на главниот град, Скопје. На средбите со граѓаните низ ...
сите 97 | | | веќе видена

Денеска работните групи зборуваа за иднината на СЈО. На оваа тема во отвотеното Студио 1 телефонски се вклучи новинарот Антонио Крстевски кој е во ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карти: Јувентус – Наполи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: