Струшко Подгорци низ објективот на Кукунешоски


Останато

Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно влажни коловози, наместа со остатоци од кашест снег на коловозот, по интервенција на дежурните екипи на ...
сите 386 | | | веќе видена

Во текот на следните денови под влијание на Руската студена воздушна маса и понатаму во Македонија ќе имаме многу ниски температури, особено во утринските ...
сите 20 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Струшко Подгорци низ објективот на Кукунешоски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: