Струмички карневалски групи учествуваа на карневал во Бугарија

3 копии
11 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 253 | | | веќе видена

Нема одложување на почетокот на второто полугодие од учебната 2018/2019 година. Ова е еден од заклучоците кои денеска ги донесе Комисијата за заразни болести ...
сите 224 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Струмички карневалски групи учествуваа на карневал во Бугарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: