Скопјанец преку порака дознал дека малолетниот син му е грабнат

12 копии

Ноќва после полноќ во Полициската станица Чаир, Д.Ј.(42) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син Л.Ј.(17). Според пријавеното, Л.Ј. се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Четириесет и двегодишно лице од Чаир пијавило дека од дома се оддалечил неговиот 17-годишен син.МВР јави дека на настанот претходела семејна расправија околу ...
| | веќе видена | слични

Синоќа во 00:30 часот во Полициската станица Чаир, 42-годишниот Д.Ј. од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син, 17-годишниот Л.Ј. Според ...
| | веќе видена | слични

Останато

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 72 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 206 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена

Samsung се очекува да го претстави наредниот Note на 7 август во Њујорк , барем така кажуваат неофицијалните информации од минатата недела. Кога ќе се земе во ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец преку порака дознал дека малолетниот син му е грабнат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: