Тешка сообраќајка на влеззот од Охрид

5 копии

Нова сообраќајна несреќа во скопската населба Аеродром. Моторциклист излета од коловозот на булеварот „Кузман Јосифовски - Питу“ кај Железничката станица, но, ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Четири македонски државјанки се полесно повредени во сообраќајна несреќа што доцна попладнево се случила во близина на преминот „Ќафасан“, на ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Вечерва тешка сообракајќа на Бул. Илинденска близу Владата на Р.М, пишува порталот 24 инфо Како што пишува порталот репортерот на 24 инфо е на лице место , ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Во сообраќајка во Албанија, повредени се четири македонски државјанки. Најмалку четири македонски државјанки се повредени во сообраќајна несреќа случена вчера ...
| | веќе видена | слични

Н патот помеѓу селото Јасеница и Жотораџе околу 16 часот денеска се случила сообраќајна несреќа во која настрадале татко и 8-годишна ќерка, додека мајката е ...
| | веќе видена | слични

Во сообраќајка која попладнево се случила во близина граничниот премин „Ќафасан“, на македонско- албанската граница, од албанска страна, повредени се најмалку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Страшна трагедија се случила вчера во Србија кога 18-годишниот Никола Миличев починал откако со автомобилот со неговите другари изгубиле контрола. Никола не ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 140 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка сообраќајка на влеззот од Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: