Страотна повреда, центарот на Оклахома падна на глава, па на носилки беше изнесен од теренот (ВИДЕО)

На дуелот помеѓу Оклахома и Минесоата, домашниот играч Нерленс Ноел доживеа страотна повреда, центарот падна на глава и на носилки беше изнесен од теренот.На ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антички египетски артефакт кој бил илегално изнесен од земјата беше вратен откако бил прикажан на аукција во Лондон. Артефактот беше вратен откако ...
| | веќе видена | слични

Останато

Девица 23.8.-23.9. Работа: Доколку планирате да се занимавате со формалности, хартии или судови, тогаш денешниот ден ви е поволен. Љубов: Сакате да влезете ...
сите 154 | | | веќе видена

Распоредувањето дополнителни трупи во заливскиот регион е наменето за „одвраќање и одбрана“, изјави американскиот државен секретар Мајк Помпео, кој додаде дека ...
сите 447 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 91 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Страотна повреда, центарот на Оклахома падна на глава, па на носилки беше изнесен од теренот (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: