Обожавателите имаат луда идеја за спојување на две популарни серии: „Stranger Things“ и „Chernobyl“


Интернетот е прекрасно место каде ќе прочитате и добиете најразлични идеи. Обожавателите на ТВ-серии се особено гласни и инвентивни, како на социјалните мрежи, ...
| | веќе видена | слични

Ако припаѓате на групата луѓе кои не можеа да ѝ одолеат на хит серијата “Stranger Things”, тогаш сигурно сте запознаени со ликот на Били Харгроув кој го ...
| | веќе видена | слични

Фановите на серијата „Чудни работи“ (Stranger Things) сигурно се сеќаваат на првата епизода во која Дастин, актерот Гејтен Матарацо, се обидува да им објаснвуа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Огромна е бројката на хоспитализирани пациенти кои се лекуваат од Ковид-19. Во болниците ширум земјава, моментов има 412 зафатени болнички легла. На Клиниката ...
сите 432 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ во своето обраќање во Аеродром рече дека од Аеродром мириса на голема победа на 15 јули и тука се заблагодари на луѓето ...
сите 541 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листата на изборната единица 2 Владо Мисајловски, вечерва гостуваше во емисијата на МТВ каде што даде интервју и ...
сите 160 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 190 | | | веќе видена

Ги повикувам граѓаните масовно да излезат на гласање, да не се плашат за своето здравје затоа што ние се погриживме да ги снабдиме сите избирачки одбори со ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обожавателите имаат луда идеја за спојување на две популарни серии: „Stranger Things“ и „Chernobyl“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: