КОМУ МУ Е ГАЈЛЕ ЗА НЕЈЗИНИТЕ ГОДИНИ: Џеј Ло објави фотографија без гаќи и градник и изгледа... (ФОТО)

Оваа фотографија дефинитивно ќе ви го шекне умот Пејачката Џенифер Лопез (47) знае да привлече внимание , а кога на својот профил на Инстаграм објави селфи од тоалетот , се случи вистински хаос на интернет. Секогаш кога Џенифер ќе објави некоја разголена фотографија , нејзините фанови полудуваат. Така беше и овој пат, атрактивната пејачка објави селфи-фотографија на која позира без гаќички и градник. За кратко време оваа секси-фотка на Џеј Ло доби илјадници лајкови. When you find yourself in the prettiest bathroom ever... #vacationvibes #bathroomselfie A post shared by Jennifer Lopez
| | веќе видена | слични

Личниот тренер на популарната Џеј Ло, Трејси Андерсон на прашањето: Што прави Џенифер Лопез за да има вакви стомачни мускули? Одговори: „Многу напорно работиме на стомачните мускули во тоа можете да бидете сигурни“. Но, покрај напорните вежби, постои ли некоја друга строго чувана тајна ? Многумина сметаат дека тајната е во фотошопот. Поради тоа што на последната фотка која славната м=пејачка ја објави на Инстаграм  нејзините стомачни изгледаат совршено , но линиите на телото не се баш идеални поради што многумина сметаат дека фотографијата е обработена во фотошоп. Атрактивната Џеј Ло тоа го демантира и појаснува дека за лошите линии на телото е виновно само валканото огледало. 
| | веќе видена | слични

47-годишната американска пејачка и глумица секогаш е во топ форма. Што е заслужно за нејзиниот женствен и фит изглед, самата ги споделува секојдневните ритуали. Правилен почеток на денот Лопез обично го започнува утрото со нејзинитедеца. Децата сакаат таа да им подготви појадок пред да заминат на училиште. Откако заминуваат, Лопез го подготвува нејзиниот шејк за почеток на денот „Боди лаб тести шејк“ (протеински шеик) и се фокусира на фитнесот. Нејзиниот утрински тренинг трае од час до час и петнаесет минути вежби на различни справи. Рамнотежа работа-живот По вежбите следува 15 минутна медитација, афирмација, молитва и опуштање. Брза за првиот работен утрински состанок, а за да заштеди време се шминка во автомобилот. По поминатиот ден во зајакнување на нејзината империја, ужива сама во прошетката низ градот. Вечерата е обично во 6.30 или 7 часот. Практикува да вечера со своите деца зашто некаде прочитала дека „ако вечерате со вашите деца, помала е веројатноста тие да се дрогираат.” Вечерата е протеинска ...
| | веќе видена | слични

 Деновиве Џеј Ло ужива во во Париз заедно со нејзиното ново момче Алекс Родригез. Под влијание на парижанките, кои важат за едни од најдобро облечените жени, Џеј Ло направи моден погодок. За релаксираниот ден на јахта на француската ривиера, 47-годишната латино убавица одбра бели кулоти и црн кроп топ кој ги откри стегнатите стомачни. Комбинација која ќе ја обожава секоја парижанка:
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ужива во својата љубов во романтичниот Париз.И додека папараците секојдневно ги следат во чекор, овој пат и пејачката реши да објави интимни фотографии на Инстаграм.На „стори“ таа сподели дел од уживањето во градот на светлината, но и страствен бакнеж со Алекс.Џеј Ло нема проблем на светот да му покаже колку е среќна!
| | веќе видена | слични

Во случај нешто да му се случи на нејзиниот најголем „адут“, популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез ќе добие дури 27 милиони долари, но без разлика колку добро изгледа нејзината раскошна „заднина“, на многумина не им е јасно зошто цифрата на која ја осигурила е толку висока… Прочитајте и: Без гаќички и градник: Џеј Ло „полуде“ 57 милиони луѓе (Фото)
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез викендов уживаше во романтичниот Париз заедно со момчето, Алекс Родригез.Пејачката се појави во неколку модни комбинации, а оваа комбинација е совршен летен аутфит кој сите сакаме да го копираме.Џеј Ло се појави во фустан со интересен принт, едностави сандали, очила за сонце и едноставна чанта.Латино дивата е вистинска инспирација.
| | веќе видена | слични

 Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез, последните неколку дена ги поминаа во Париз, и се неразделни од моментот кога стапнаа во градот на љубовта. Денски прошетки и вечерни љубовни состаноци – таа очекувано, во секоја пригода изгледа прекрасно и блеска покрај него. За вечерниот изглед, таа одбрала тесно здолниште со странични отсечоци и кроп топ кој малку го открива нејзиниот стомак. Со едноставна фризура и шминка, изгледа совршено. На дневната прошетка во градот на љубовта, парот позираше во полежерно издание – маица, панталони и патики. Големи очила, малку накит и изгледот е целосен. Погледнете повеќе фотки од заљубените:
| | веќе видена | слични
2 копии

Музичката Ѕвезда Џенифер Лопез и поранешниот супер стар на Јенките уживаа на одмор во Франција , следени од толпи папраци . По серијата фотографии од Париз, најмногу внимание привлекоа сликите на јахта , фотографирани на Антиб, на француската ривиера. Најголемо внимание привлекоа фотографиите на Џеј Ло во костим за капење додека го масира А Род , а тој си игра со мобилниот телефон . Славната двојка на почетокот на неделата од Мајами отпатува во Ница заедно со нивниот менаџер , неколку пријатели и телохранители. Потоа беа видени во Монако на обиколка на казината, за денот да го завршат на неколкучасовна вечера во Езе. По обиколката со јахта на сите значајни места на Ривиерата, Лопез и Родригез имаа време и за часови по јога во Сен Тропе.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на грчкиот парламент, Никос Вуцис, соопштил дека пратениците ќе гласаат за ратификување на Преспанскиот договор со Македонија до крајот на ...
сите 604 | | | веќе видена

Залудни се обидите на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ преку неосновани кривични пријави да го блокираат напредокот на државата, се наведува во реакцијата на СДСМ на прес ...
сите 247 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 61 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата, досега, се вакцинирани 2.925 деца. Денеска до 13 часот вакцинирани се 181 дете, соопшти Министерството за здравство. За време ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КОМУ МУ Е ГАЈЛЕ ЗА НЕЈЗИНИТЕ ГОДИНИ: Џеј Ло објави фотографија без гаќи и градник и изгледа... (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: