Столе му испрати урнебесен предлог на Милосављев и додаде: Во ракометот не е сѐ во парите!


Столе Стоилов не ги криеше емоциите по новиот огромен успех кој го оствари Вардар, и тоа во ситуација кога многумина го потценија и го отпишаа од ...
| | веќе видена | слични

Раперот Ненад Ставровски – Нешо кој пред само неколку дена објави нова песна со наслов „Ќе биде“. Таа ми е една од омилените од мојот прв соло-албум ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во последно време рап-сцената цвета во Македонија. Се појавија многу нови имиња, некои од нив со повеќе квалитет, некои помалку, но факт е дека ова е нивно ...
| | веќе видена | слични

Ракометарите на Вардар имаа сериозни потешкотии во првото полувреме и на почетокот на вториот дел на гостувањето кај Пик Сегед, но во продолжение стигнаа до ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 261 | | | веќе видена

Македонија не успеа да ги оправда очекувањата, не успеа на ова ЕП 2020 да се пласира во втората фаза. Зошто? Кои беа причините? Еве сега кога минаа три дена од ...
сите 490 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 278 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со генералниот секретар Љупчо Николовски и претседателот на Комисијата за надворешни работи на СДСМ, Едмонд Адеми се ...
сите 166 | | | веќе видена

Холивудската ѕвезда Џејми Ли Кертис на своите профили на Инстаграм и на Твитер за македонскиот документарец „Медена земја“ напиша: „Колку совршен филм за овој ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Столе му испрати урнебесен предлог на Милосављев и додаде: Во ракометот не е сѐ во парите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: