Стојне Николова е на пат да стане невеста – „Спремај мајко дарови“ (ВИДЕО)


2 копии

Стојне Николова има нова песна и видеоспот за неа насловена „Спремај мајко дарови“. По последната „Око мое“, која иако новосоздадена во себе ја носеше душата ...
| | веќе видена | слични

 Сè почесто осамнуваат информации за невести со тон барања за нивната свадба. Дали знаете некоја ваква? Невеста стана мета на критики откако нејзина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 182 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Кумановските чевлари се загрижени затоа што коронавирусот се шири на италијанско тло, и велат дека каква било блокада на увозот или извозот ќе има штетни ...
сите 348 | | | веќе видена

Мафијата на ВМРО-ДПМНЕ се обидува да зададе последен удар врз судството, обвини Бојан Маричиќ од владеачката СДСМ за време на синоќешната дебата на Алсат на ...
сите 110 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стојне Николова е на пат да стане невеста – „Спремај мајко дарови“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: