Стилистот Владимир демантира – Немало геј – свадба во Скопје: Тоа беше само забава, никој не склопил брак

Дел од македонските медиуми објавија дека викендов во скопската населба „Бардовци“ се одржала геј-свадба. Според написите, младоженците биле момче од Скопје и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гордана Силјановска-Давкова ги премолчи дваесетината прашања на вмровскиот реформатор. Одговорите на тие прашања ќе го разјаснеа нејзиното политичко кредо. Но ...
сите 85 | | | веќе видена

Српскиот претседател Александар Вучиќ денеска од Нови Сад порача дека властите повеќе нема да дозволат насилство на протестите, како она од минатата сабота, ...
сите 210 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес е во посета на Општина Битола каде што оствари средба со жителите на населбата Јени Мале и битолско ...
сите 211 | | | веќе видена

Продолжување на преговорите со ВМРО-ДПМНЕ за судбината на СЈО и истовремени разговори со пратениците во потрагата по двотретинско мнозинство, најави денеска ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стилистот Владимир демантира – Немало геј – свадба во Скопје: Тоа беше само забава, никој не склопил брак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: