Се степале малолетници, па се вмешале родители и случајот стигна до полиција

3 копии

Вчера во 14,00 часот во СВР-Скопје А.Ј.(31) од с.Бразда-скопско пријавила дека истиот ден околу 13,00 часот во с.Бразда Б.Ч.(41) физички го нападнал нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се степале малолетници, па се вмешале родители и случајот стигна до полиција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: