Брена загрижена за синот Стефан: „Зарем сите врз моето дете“?

2 копии
2 копии

Александра Пријовиќ Живојиновиќ излезе од породилиште во придружба на сопругот Филип Живојиновиќ и свекорот Боба Живојиновиќ и секако синот Александар и се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската пејачка Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ вчера околу 13 часот со синот Александар стигнаа во новата куќа. Пејачката по 4 дена ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена не ја крие среќата што нејзиниот посинок Филип Живојиновиќ и снаата Александра Пријовиќ ја израдуваа со тоа што добија син и го проширија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската пејачка Александра Пријовиќ, денеска излезе од приватната болница во Белград, во која во средата на свет го донесе синот Александар. Мајката и бебето ...
| | веќе видена | слични

Иако јавните личности досега влегувале и излегувале од главниот влез на болницата во Нов Белград, но, по Александар и Александра дошол свекорот Боба кој со ...
| | веќе видена | слични

Малиот Александар донесе радост во семејството Живојиновиќ, вели српската пејачката Лепа Брена. Пејачката заедно со најблиските деновиве го прославува раѓањето ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ, син на Боба Живојиновиќ, сопругот на Лепа Брена од првиот брак, станаа родители на момчето Александар, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 181 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брена загрижена за синот Стефан: „Зарем сите врз моето дете“?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: