Ставила памук на трепките, кога ќе го видите ефектот веднаш ќе го сторите истото (видео)


Никогаш немаше да ви текне дека памукот може да се искористи на ваков начин. За да имаат долги и убави трепки, девојките користат најразлични трикови. ...
| | веќе видена | слични

Овие штипки некогаш беа забава за децата, но и гаранција за чиста гардероба. Меѓутоа излезе дека тие може да послужат и за некои други работи. На пример, дали ...
| | веќе видена | слични

Останато

Цел свет ги бараше таткото и ќерката кои биле фотографирани пред Нотр Дам, само еден час пред да избие пожарот во катедралата. Туристиката од САД, Брук Виндзор ...
сите 664 | | | веќе видена

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 170 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Оливер Спасовски, вчера попладне учествуваше на граѓанска трибина во Неготино каде со граѓаните разговараше за повеќе актуелни теми, ...
сите 353 | | | веќе видена

Со почеток во 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Делчево. На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за ...
сите 110 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Македонија Гордана Сиљановска Давкова својата изборна програма ја претстави пред граѓаните на Валандово. Според нејзе иако СДСМ и ...
сите 61 | | | веќе видена

Ако не успеам овој пат ќе се повлечам, немам повеќе нерви да се занимавам со политика ако моите тези овој пат не поминат, рече Стево Пендаровски кој беше дел ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ставила памук на трепките, кога ќе го видите ефектот веднаш ќе го сторите истото (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: