За нашиот државен пубертет

А што сѐ можело да се случи со нас, доколку „проблемот” со името се решел веднаш по осамостојувањето - мудруваат сега нашите генерали, најумни по завршените ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 207 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За нашиот државен пубертет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: