Старо друштво – Солксјер го покани Сколс на „Олд Трафорд“

Првиот човек на англискиот нисколигаш ги негираше обвинувањата дека се мешал во работата на Сколс на клупата на Олдам, тој додава дека поранешниот англиски ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер најавува ново изненадување за сите навивачи на Манчестер јунајтед. Норвешкиот стратег го покани во стручниот штаб на „црвените ѓаволи“ да се ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот играч на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс денеска ја заврши својата епизода во Олдам, само 31 ден откако што седна на тренерската клупа. Сколс беше ...
| | веќе видена | слични

Пол Сколс баш и не се прослави во својот прв ангажман како тренер. Легендарниот фудбалер после само седум натпревари и еден месец доби отказ од раководството ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот играч на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс, по еден месец и пет натпревари како менаџер на клубот, го напушта Олдам. Сколс ја презеде функцијата на 11 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендата на Манчестер јунајтед, Пол Сколс рано ја заврши авантурата во Олдам, си поднесе оставка од тренерската позиција по само 31 ден и седум меча. Англија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот шеф на британската дипломатија Борис Џонсон, кој беше еден од најжестоките критичари на Договорот за Брегзит, што го постигнаа Владата во Лондон и ...
сите 288 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 111 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Старо друштво – Солксјер го покани Сколс на „Олд Трафорд“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: