Старлетата што одвај остана жива: Не претерувајте со силикони!

Старлетата Тамара Џуриќ мина низ вистинска агонија откако и се изли задникот во задницата, поради што животот и беше загрозен. Тамара и понатаму се лечи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Старлетата Тамара Џуриќ, на која животот и беше загрозен откако и се изли силикон во задникот, пред неколку дена е примена на VMA, а вели дека здравјето и било ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Старлетата и пејачка Тамара Ѓуриќ се наоѓа на ВМА, каде лекарите се борат за нејзиниот живот, дознава српски Курир. Поранешната учесничка во „Фарма“ на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поранешната учесничка на „Фарма“ на Велики петок е примена во болница, омалаксана и со покачена температура, а сето тоа само поради зголемување на задницата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Земјотресите во Мексико не запираат. Уште еден земјотрес го стресе тлото на Мексико. Овој пат со јачина од 5,7 степени според Рихтер, земјотресот ја погодил ...
сите 149 | | | веќе видена

По пет дена поминати на Генералното собрание на ОН и по остварени низа средби на кои тема на разговор беше и Македонија, шефот на грчката дипломатија, кратко ...
сите 148 | | | веќе видена

Утрово ми стигна подарок – маица од друштвото на нумеролози за почетокот на кампањата. Мислам дека ќе си ја носам за среќа! – Ова го напиша кандидатот за ...
сите 94 | | | веќе видена

Браната Гуахатака која се наоѓа на северозападот на државата би можела потполно да пукне доколку продолжи приливот на вода. Браната напукнала по ураганот од ...
сите 245 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Старлетата што одвај остана жива: Не претерувајте со силикони!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: