Овој хорор филм е толку страшен што дури се одразува и на телото на човекот додека го гледа


Изгледа дека хорор филмот Hereditary е навистина најстрашниот филм за 2018 година, а компанијата Studio A24, која стои зад овој филм одлучи тоа да го докаже. ...
| | веќе видена | слични

Книгата содржи 200 фотографии кои го отсликуваат животот и секојдневието на луѓето, кои се движеле низ улиците на Њујорк и Бостон во периодот 1977-2001 година. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Користени пелени беше причината за евакуацијата на жителите на Аеродром во населбата Острово. ТВ 24 објави и видео од станот, во кој се гледаат искористените ...
сите 119 | | | веќе видена

Дигитални мерачи на брзина ќе бидат поставени во близината на пет средни училишта во Скопје. Овие инструменти постојано ќе ја детектираат брзината со која ...
сите 83 | | | веќе видена

Вратите на ЕУ останувааат отворени за вас. Вие сте оние кои ги имате клучевите во вашите раце. Немојте да дозволите да ја пропуштите оваа историска можност, ...
сите 85 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
сите 16 | | | веќе видена

Охрид, 20. септември 2018 (ИНПРЕС) – На Граничниот премин на аеродромот „Свети Апостол Павле“ во Охрид, вчера, после 17:00 часот, за излез од Република ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овој хорор филм е толку страшен што дури се одразува и на телото на човекот додека го гледа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: