Манџукиќ неизвесен за дуелот со Атлетико во ЛШ


5 копии
2 копии

Пех за голгетерот на Јувентус, Марио Манџукиќ, пред Суперкуп-дуелот против Милан, кој ќе се одигра на 16 овој месец во Саудиска Арабија. Според информациите од ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот шампион се соочува со проблем на стартот во 2019 година. Како што пренесуваат италијанските медиуми Марио Манџукиќ зарабтоил повреда и е под знак ...
| | веќе видена | слични
4 копии

„Кориере дело Спорт“ на својата насловна страна дека пренесува Јувентус му нуди нов договор на Марио Манџукиќ со важност до 2022 година. Актуелниот договор на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева наводно разработила неколку сценарија со кои сакала бизнисменот Орце Камчев да го спаси од затвор како осомничен ...
сите 475 | | | веќе видена

„ Нашиот народ има еден израз, извонредна филозофија – алчност расипува секого. Мислам дека тука се работи за алчност. Не се работи за сценарио, според моја ...
сите 486 | | | веќе видена

Специјалната јавна обвинителкa Катица Јанева која од пред два дена е во притвop во затвopот „Скопје“ кој се наоѓа во Шутка е во лошaa здpaвствена состојба, ...
сите 395 | | | веќе видена

„Јас од месец септември 2018-та година до некаде 10 април 2019-та сум постојано уценуван од група на луѓе кои од мене изнудија голема сума на парични средства“ ...
сите 350 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 911 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манџукиќ неизвесен за дуелот со Атлетико во ЛШ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: