(ФОТО) Каква кралица: Пинк прекинала концерт за да прегрне девојка на која и починала мајката


Пејачката Пинк го прекинала концертот, во понеделникот, за да ја прегрне девојката на која неодамна и починала мајката. Девојката Лија Марфи и нејзината мајка ...
| | веќе видена | слични

Целиот регион побудале по познатата мајка и нејзината ќерка. Убавата Злата Аранѓеловиќ, ќерката на Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш и Зорица Брунцлик доста се ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на познатата пејачка Снежана Ѓуришиќ долги години живее во Америка со своите деца, нејзината мајка често говори како и недостасуваат внуците. Иако ...
| | веќе видена | слични

Доколку не успеавте да погодите, станува збор за Николија Јовановиќ која покрај мајка и Весна Змијанац ја засака музика, но одбра поинаков музички правец. ...
| | веќе видена | слични

Пинк, го прекина својот концерт кој се одржа во понеделникот, за да го прегрне девојчето во публиката чија мајка неодамна починала. Лија Марфи и нејзината ...
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 190 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 40 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во Мала Преспа традиционално сите села фpлаат крcт во Преспанското Езеро. Ниту студенoто време ниту, пак, уште поcтудената вода не ги спречи повеќето верници ...
сите 208 | | | веќе видена

Душко Тошиќ фудбалерот и сопруг на Јелена Карлеуша, ја изневерувал српската пејачка со манекенката Софија Милошевиќ. Како што пренесуваат српските медиуми, ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Каква кралица: Пинк прекинала концерт за да прегрне девојка на која и починала мајката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: