По стапките на мајка и: Злата Аранѓеловиќ го копира стилот на Брунцлик

Целиот регион побудале по познатата мајка и нејзината ќерка. Убавата Злата Аранѓеловиќ, ќерката на Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш и Зорица Брунцлик доста се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
сите 658 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 97 | | | веќе видена

Ирската влада изрази загриженост откако Долниот дом на британскиот парламент синоќа го отфрли предлогот на премиерката, Тереза Меј за брегзит, оценувајќи дека ...
сите 245 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По стапките на мајка и: Злата Аранѓеловиќ го копира стилот на Брунцлик

Од:
До кого (е-маил):
Порака: