Не станавме дебели од што сакаме

„До пред неколку години, тврдењето дека дијабетот е реверзибилен, дека може да се излекува, не му доликуваше на еден лекар. Денес, ако лекарот не знае дека ова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денес носителот на изборна единица 3, Игор Јанушев при посетата на општина Пробиштип рече дека власта предводена од СДСМ ништо не направи во изминативе две ...
сите 553 | | | веќе видена

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ...
сите 237 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 141 | | | веќе видена

Договорите за добрососедство со Бугарија и со Грција се составен дел на преговарачката рамка на ЕК за Македонија и Албанија, изјави бугарскиот европратеник и ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не станавме дебели од што сакаме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: