Се сруши карпа врз пат и пруга кај Велес, граѓаните лути

7 копии
8 копии
2 копии
5 копии
6 копии

Синоќа на регионалниот пат село Куклиш - село Свидовица, непознат возач управувајќи непознато возило удрил во Г.С. (61) од село Куклиш кој починал. Возачот го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Опозицијата жестоко реагираше на законските измени на Владата која овој чекор го образложи со неопходност од деблокирање на процесот. За утре е закажана ...
сите 161 | | | веќе видена

Разрешувањето на Боро Стојчев е димна завеса за вистинсксите криминали и нивните извршители кои се наоѓаат во врвот на власта. СДСМ е партија, водена од Зоран ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се сруши карпа врз пат и пруга кај Велес, граѓаните лути

Од:
До кого (е-маил):
Порака: