Кој го наследи Свето Јаневски?

Додека Светозар Јаневски тврди дека дека причина за повлекувањето на неговата компанија „М6 Еден СРБ“ од белградската фабрика за пиво БИП, чиј закупец беше, ...
| | веќе видена | слични

Додека Светозар Јаневски тврди дека причината за неговото повлекувањето од белградската пиварница БИП, е поради тоа што пиварницата не прави профит, Danas.rs ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
7 копии

Компaнијата „М6 Еден“ достави соопштение поОд компанијата потврдуваат дека одлучиле да се прекине договорот за БИП со Агенцијата за стечај, со што БИП ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обезбедените видеа и аудио-атеријали се само за овој случај што го отворивме сега, за овие двајца осомничени. А понатаму во истрагата дали ќе се појават докази ...
сите 341 | | | веќе видена

Зоран Заев и неговиот клан секојдневно продолжуваат да го понижуваат народот. Како што беше Заев осомничен за Поткуп, а Зоран судски реформатор, така ...
сите 123 | | | веќе видена

Неименуван американски претставник, задолжен за одбранбени прашања, за американските медиуми кажал дека „САД се сомневаат дека Иран веќе запленил танкер со ...
сите 127 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Руските комичари Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексеј Стољаров) во пресрет на претседателските избори во Украина три пати разговарале со косовскиот ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој го наследи Свето Јаневски?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: