Катарина Грујиќ е вистинска бомба: Погледнете како изгледа нејзината сестра! (фото)


Од самото појавување на сцената, Катерина Грујиќ го привлече вниеманието со својот глас и стас. Но, ретко кој знае дека таа има сестра која е толку убава како ...
| | веќе видена | слични

Ана Кокиќ од самото појавување на естрадата важи за една од најзгодните пејачки на естрадата, а малку кој знае дека пејачката има родена сестра која ништо ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катарина Грујиќ е вистинска бомба: Погледнете како изгледа нејзината сестра! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: