(ФОТО) Ќерката на Синди Крафорд на удар на критиката: „Сега си болно слаба“!

Фановите и кажале дека претерала со диетата. Каја, додека купувала, имала бел фустан со големо деколте кое ги открило коските на градниот кош и тенките нозе ...
| | веќе видена | слични

Српската фолкерка Катарина Каја Остојиќ уште еднаш покажа зошто ја сметаат за една од најсексипилните пејачки. Таа ги запали социјалните мрежи. „Да бидеш зад ...
| | веќе видена | слични

Иако има само 16 години, Каја Гербер, ќерка на Синди Крафорд (52) и Ренди Гербер (56), е еден од најбараните модели на светот. Моделот со костенлива коса ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 163 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 96 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев денеска оствари средба со граѓаните во Општина Ранковце.– Се среќаваме со граѓаните и разговараме во однос на ...
сите 191 | | | веќе видена

Во Битола се е подготевно за денешното свечено отворање на 39 издание на интернационалниот фестивал на филмската камера „Браќа Манаки“. Во градот под Пелистер ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Ќерката на Синди Крафорд на удар на критиката: „Сега си болно слаба“!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: