Србин успеал да заработи милиони од трансакција со биткоин , а потоа се дал на уживање

Иако му било сомнително , деловен човек од Јужна Кореја ја затворил сомнителната трансакција со Србин. Тој му ветил на Кореанецот дека ќе му исплати 2,3 ...
| | веќе видена | слични

Кореанец, сопственик на компанија специјализирана за криптовалути во Сингапур, без да биде сомничав во врска со таа зделка, ја затворил сомнителната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гордана Сиљановска Давкова Преспанскиот договор, кој е составен дел и на референдумското прашање, го имаат прочитано исклучително мал процент граѓани. Од друга ...
сите 98 | | | веќе видена

На автопатот Скопје-Гевгелија, на делницата од Неготино до Гевгелија, во патничко возило „опел зафира" со скопски регистарски таблици се пронајдени девет лица ...
сите 77 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 59 | | | веќе видена

Подобрување на бизнис регулативата и директен дијалог со приватниот сектор за надминување на предизвиците од даночните и кадрови политики врз ИКТ секторот во ...
сите 63 | | | веќе видена

Кристијано Роналдо по ФИФА изборот на најдобрите играчи на годината, објави фотографија од камери за надзор на музејпт „ЦР 7“.– Никој не може да ги украде овие ...
сите 261 | | | веќе видена

Овните се хипохондрични, Биковите страствени со Скорпиите, Близнаците вртат нов лист, Лавовите откриваат тајни… Овен Доколку се занимавате со приватен бизнис, ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србин успеал да заработи милиони од трансакција со биткоин , а потоа се дал на уживање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: