Сретен и Стеван од Арена воодушевени од Македонија: Вакво нешто досега не сме доживеале!


3 копии

Стеван Стевановиќ и Сретен Рашковиќ, двајцата коментатори на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на шампионите одговараа на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Навивачите на Вардар се многу инспиративни и посебни. Тие носат една прекрасна енергија, тоа се луѓе со големо срце, скромен народ кој живее за спортски успех ...
| | веќе видена | слични

Спортските коментатори од “Арена Спорт”, Сретен Рашковиќ и Стеван Стевановиќ, кои станаа миленици на македонската публика сега се главни и кај српските ...
| | веќе видена | слични

Стеван Стевановиќ и Сретен Рашковиќ, двајцата коментатори на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на шампионите, во еден ...
| | веќе видена | слични

Коментаторите од Арена спорт Сретан Рашковиќ и Стеван Стевановиќ прават рекации на коментарите кои ги има по социјалните мрежи во врска со нивното коментирање ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Деталите поврзани со Вардар во Келн и на патот кон нашата земја никогаш не се досадни.Еден од коментаторите на Арена Спорт, Стеван Стевановиќ на својот ...
| | веќе видена | слични

Еден од коментаторите на Арена Спорт, Стеван Стевановиќ на својот официјален „Фејсбук“ профил сподели видео од атмосферата во авионот на Вардар пред да слета ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Репортажа на „Телеграф„ со коментаторите Сретен Рашковиќ и Стеван Стевановиќ: – Дами и господа, по втор пат во својата историја, Вардар е шампион на Европа, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако една од туристките се фотографирала гола во текот на посетата на Чернобил, сценаристот на популарната HBO серија ги критикувал туристите. „Туристите кои ...
сите 81 | | | веќе видена

Полските хулигани кои направија тотален хаос пред Националната Арена „Тодор Проески“ во петокот попладне, кога групи од по стотина припадници меѓусебно се ...
сите 174 | | | веќе видена

Во трагичната несреќа , кога на бродот налета туристички крузер и го преврте загинаа 28 јужнокорејски туристи. Денеска во извлечениот бродскитруп биле најдени ...
сите 69 | | | веќе видена

Трофејот „Сузан Ленглен“ кој се доделува на победничката на Грен слемот „Ролан Гарос“ има грешка во гравирањето од 1976 година. Во саботата во женското финале ...
сите 202 | | | веќе видена

Постои ли опасна медиумско-политичка банда, која изнудува пари за рекламирање.. Секојденвено се споменуваат примери и нови сведоштва за кои досега нема докази, ...
сите 123 | | | веќе видена

Веќе шест дена Прилеп е средиште на македонскиот театар. Веќе помина половина од програмата на 54-то издание на МТФ „Војдан Чернодрински“. Останаа уште три ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сретен и Стеван од Арена воодушевени од Македонија: Вакво нешто досега не сме доживеале!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: