СРЕТЕН И СТЕВАН ОД “АРЕНА“: Може ајвар, а може и гарсониера во Охрид (ВИДЕО)


Спортските коментатори од “Арена Спорт”, Сретен Рашковиќ и Стеван Стевановиќ, кои станаа миленици на македонската публика сега се главни и кај српските ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Стеван Стевановиќ и Сретен Рашковиќ, двајцата коментатори на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на шампионите одговараа на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Навивачите на Вардар се многу инспиративни и посебни. Тие носат една прекрасна енергија, тоа се луѓе со големо срце, скромен народ кој живее за спортски успех ...
| | веќе видена | слични

Стеван Стевановиќ и Сретен Рашковиќ, двајцата коментатори на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на шампионите, во еден ...
| | веќе видена | слични

Коментаторите од Арена спорт Сретан Рашковиќ и Стеван Стевановиќ прават рекации на коментарите кои ги има по социјалните мрежи во врска со нивното коментирање ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Деталите поврзани со Вардар во Келн и на патот кон нашата земја никогаш не се досадни.Еден од коментаторите на Арена Спорт, Стеван Стевановиќ на својот ...
| | веќе видена | слични

Еден од коментаторите на Арена Спорт, Стеван Стевановиќ на својот официјален „Фејсбук“ профил сподели видео од атмосферата во авионот на Вардар пред да слета ...
| | веќе видена | слични

Репортажа на „Телеграф„ со коментаторите Сретен Рашковиќ и Стеван Стевановиќ: – Дами и господа, по втор пат во својата историја, Вардар е шампион на Европа, ...
| | веќе видена | слични

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СРЕТЕН И СТЕВАН ОД “АРЕНА“: Може ајвар, а може и гарсониера во Охрид (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: