Среќен роденден „Крема“

Јубилејното 100-то издание на селебрити магазинот „Крема“ од денес во пробажба во киосците ширум земјава. Во 2 години се изначитавме од секакви пикантерии поврзани со нашите славни фаци, афери, разводи, нови врски и многу разголени фотосесии. А она што најмногу не заинтригира во последниот број е наводната афера на претседателот Ѓорѓе Иванов, кој според „Крема“ не и бил верен на првата дама. Па времето ќе покаже колку има вистина во овој муабет. А времето ќе ни го покаже и новиот Мистер на Македонија кој ќе ја претставува нашата земја во Перу. Лиценцата оваа година ја има „Крема“. А дека разголените мажи и тоа како продаваат списанија, докажува и фактот што токму Тони Зен го држи приматот на најпродавана насловна. Среќен роденден и од нас и се надеваме дека овогодинешната роденденска журка ќе биде исто толку добра како и онаа ланската.
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 285 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 219 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Среќен роденден „Крема“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: