Средба Мицкоски- Дол: Државата уназадува, а стандардот на граѓаните слабее


2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вчера заедно со потпретседателот Александар Николоски и членот Извршниот комитет Владимир Ѓорчев остварија ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во рамките на својата посета на САД оствари работна вечера со Боб Падучик, претседател на Републиканската ...
| | веќе видена | слични
2 копии
14 копии
10 копии

Во рамките на посетата на Соединетите Американски Држави, во Вашингтон, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се обрати на конференција за ...
| | веќе видена | слични
15 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со партиска делегација во која се Влатко Ѓорчев, Тимчо Муцунски и Слободанка Алексовска, ќе остварат ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Охрид, 25. септември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде значително посвежо со умерена локална облачност и повремени сончеви периоди. Ќе дува силен северен ...
сите 274 | | | веќе видена

Полициските службеници имаат оперативни информации дека криминална група од територијата на Црна Гора се обидела да ја убие новинарката на „Вијести“ Оливера ...
сите 55 | | | веќе видена

Кабинетот на косовскиот претседател Хашим Тачи информира денеска за неговата средба во Њујорк, каде што се одржува Генералното собрание на Обединетите нации, ...
сите 185 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Средба Мицкоски- Дол: Државата уназадува, а стандардот на граѓаните слабее

Од:
До кого (е-маил):
Порака: