Србин продал стан за да купи „Јагуар“

2 копии

 Бескорисниот мал простор Ди Марфи го претвори во соба од соништата, каде може да спијат двајца. Ретко кој нема проблем со недостигот од простор, но со малку ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Вработените од Клиничкиот центар половина час ја блокираа наплатната каса. Освен поништување на одлуката за покачување на паркингот, побараа и рамномерно ...
сите 147 | | | веќе видена

„Кабинетот на Претседателот Ѓорѓе Иванов е единствената институција од која екипата на 1ТВ доби потврда и одговори за сторијата која откри за присуството и ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србин продал стан за да купи „Јагуар“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: