СКАНДАЛ: За државната телевизија (МТВ 2), Стоилов е „играчот со број 5“

Македонија вчера имаше идеален, победнички старт на Светското првенство во Германија и Данска, а додека траат подготовките за вториот дуел против Бахреин, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Срамно изживување на државна телевизија врз македонски репрезентативец во моментите на спортско славје по првата победа на Македонија на Светското ракометно ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Ментално нестабилни сме сите у државава што дозволуваме вака да ни прават !!! Срам да ни е на сите…. За мене секогаш ќе биде МАКЕДОНИЈА !!!, напиша на својот ...
| | веќе видена | слични

Откако во Собранието попладнево се изгласани уставните измени со кои земјава ќе се вика Република Северна Македонија, ракометарот Стојанче Стоилов објави ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Договорот за името ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент, според очекувањата на упатените. Претседателот на грчкиот Парламент, Никос Вуцис порача дека иако ...
сите 246 | | | веќе видена

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 403 | | | веќе видена

Страстите кои се брануваа после врската на Огњен Врањеш и Карлеуша, кои ја имале позади грб на Тошиќ, сеуште не стивнува.Иако долго молчел и само еднаш се ...
сите 211 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СКАНДАЛ: За државната телевизија (МТВ 2), Стоилов е „играчот со број 5“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: