Нешо, Кискинов и Авторот имаат заедничко – „Влијание“ (ВИДЕО)


Не ни е познато дали авторката нa овој документарен филм сега се срами, за нешто што беше познато и тогаш. И внимавајте, Чарлиевите ангели се бореле и покрај ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Оперскиот пејач Стефан Неданоски ја отпеа песната „Се зададе темен облак“ и предизвика бура од емоции кај присутните на чествувањето на јунаците од Битката на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Задржувањето на Бојан Јовановски - Боки 13 на граничниот премин Богородица, неговото приведување и притворот кој го доби, се топ тема и во највлијателните ...
| | веќе видена | слични

Традиционалната мото манифестација по седми пат се одржа во Кичево. Мото манифестацијата по улиците низ градот се одржува во чест на големиот христијански ...
| | веќе видена | слични

Останато

Адвокатот Тони Менкиноски вели дека е противзаконско ако нов специјален јавен обвинител, на местото на уапсената Јанева, се бира како што денес најавија од ...
сите 739 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски на прес-конференција соопшти дека денеска и официјално завршува обвинителската и политичката кариера на првиот ...
сите 483 | | | веќе видена

Oбвинитeлcтвoто во предиcтpaга ги поседувало снимките кои излегоа во јавноста за случајот „Рекет“, а дали тие ќе се користат како дoказ ќе одлучува Сyдcкиот ...
сите 131 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 189 | | | веќе видена

Кога пред неколку дена американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека ќе и понуди на Данска да им го продаде Гренланд на САД, во јавноста се мислеше дека ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нешо, Кискинов и Авторот имаат заедничко – „Влијание“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: