Португалски гигант заинтересиран за Ристовски!?

Португалските медиуми утринава пренесоа трансфер „бомба“ што се однесува до мак-фудбалот. Стефан Ристовски е пред трансфер во португалскиот гигант Спортинг ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Македонскиот репрезентативец Стефан Ристовски од следната сезона би можел да се пресели во Португалија и да направи голем трансфер во Спортинг Лисабон. Така ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Португалски гигант заинтересиран за Ристовски!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: