Четврто, па женско за Бекамови

По трите сина, Дејвид и Викторија се пресреќни што ќе добијат девојче. Славната двојка Викторија и Дејвид Бекам се пресреќни од вестите дека ќе добијат девојче. Поранешната членка на поп-бендот „Спајс грлс“ и фудбалската мегаѕвезда се во очекување на четвртото дете, а двајцата не можеле да ја скријат возбудата и задоволството откако докторите им соопштиле дека снимките навестуваат оти приновата ќе биде девојче. Особено Викторија била пресреќна од вестите за полот на бебето, која заплакала од радост. - Дејвид и Викторија се пресреќни. Ова е многу веројатно дека ќе биде нивното последно дете, а вестите дека по три сина конечно добиваат девојче претставуваат огромна радост за целиот клан на Бекамови. Викторија вели дека четири деца е перфектен број. Знаете, Викторија има 36 години, а Дејвид размислува за животот по завршувањето на активната фудбалска кариера. За нив, со сестричка за трите сина кои патем растат брзо, ова ќе биде перфектно и среќно семејство. Сите нивни соништа се остваруваат. Мислам ...
| | веќе видена | слични

Викторија и Дејвид ќе добијат ќерка На најпознатото семејство на планетата, Бекамови им се исполни најголемата цел во животот откако лекарите и соопштија на Викторија Бекам дека ќе роди девојче. Радосната вест им ја соопштија докторите во Англија каде што моментно брачната двојка престојува. Викторија и Дејвид Бекам од поодамна се обидуваат да зачнат девојче откако претходно семејството им се радуваше на три сина. - Дејвид и Вики се на седмото небо. Тоа им е последното дете и кога дознаа дека ќе биде девојче, полудеа од радост - откри близок пријател на Бекамови. Триесет и шест годишната Викторија направи неколку испитувања во јануари во "Риверс Хоспитал", но тогаш не успеаја да и го откријат полот на бебето. По направениот ултразвук во 16. недела од бременоста, веќе се знае дека Викторија носи девојче. Викторија и Дејвид Бекам ќе останат во Англија до крајот на февруари до кога фудбалерот ќе ја оддржува формата со Тотенхем пред стартот на сезоната во САД и настапите за ЛА Галакси.
| | веќе видена | слични

Останато

Четворица повредени во сообраќајната несреќа на автопатот Скопје – Тетово, што се случи пред една недела, се уште се во критична состојба. Двајца од нив се на ...
сите 260 | | | веќе видена

Партиското знаме на ВМРО ДПМНЕ викендов се вееше на Центарот за култура во Струга. Ова бил единствениот слободен простор на тој датум што собира шестотини ...
сите 241 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 132 | | | веќе видена

Полицијата на округот Билфилд ги замолила очевидците на несреќата во која загина Шабан Шаулиќ да се јават како би сведочеле за судирот, во кој настрада ...
сите 190 | | | веќе видена

Состојбата со безбедноста во сообраќајот е катастрофална. Граѓаните секојдневно гинат додека на Спасовски и Заев прв приоритет им е доделувањето на ...
сите 208 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Четврто, па женско за Бекамови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: