Спектакуларно апсење на британски дилер со 186 килограми кокаин ВИДЕО


3 копии

Полицијата во Велика Британија запре група дилери на дрога среде автопатот. На драматична снимка од апсењето, која беше објавена од тамошните медиуми, се гледа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанската полиција пронајде речиси еден тон кокаин, а дрогата на големо изненадување на сите, била сокриена под огромна количина на камења. Полицајците морале ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Шпанската полиција уапси 11 луѓе и заплени 188 тони камен, па дури со повеќечасовна интервенција од токмаци имаше за што истите овие да ги задржи. Припадниците ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Шпанската полиција разби криминална група која внела кокаин во земјата преку шпанското пристаниште Алхесирас, соопшти денеска полицијата. Криминалната група ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите лаборатори за производство на дроги во криминалистичката историја на Холандија била откриена во југозападниот дел од земјата, благодарејќи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американскиот државен секретар, Мајк Помпео, рече дека сака да изгради глобална коалиција против Иран за време на итните консултации на Блискиот Исток. Помпео ...
сите 188 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 73 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 210 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спектакуларно апсење на британски дилер со 186 килограми кокаин ВИДЕО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: