Поради неа остави се: Ова е 30 години помладата девојка на Мистер Бин

3 копии

Таа има 33 години, а тој 63. Покрај емоциите, ги спојува и љубовта кон комедијата, бидејќи и двајцата се одлични актери во тој жанр. Жената која го освои урнебесниот „Мистер Бин“ се вика Луис Форд. Таа има 33 години, а тој 63. Покрај емоциите, ги спојува и љубовта кон комедијата, бидејќи и двајцата се одлични актери во тој жанр. Жената која го освои урнебесниот „Мистер Бин“ се вика Луис Форд.Тие својата врска ја започнаа во 2015 година по неговиот развод со поранешната сопруга Санетри Састри, со која беше 23 години во брак и со која има две деца.Првпат се запознаа во 2012 година, кога се појавија на „Quartermaine`s Terms“. Набрзо потоа се појавиле симпатии меѓу нив, па новинарите не престанале да ги „ловат“ нивните средби.Крајот на минатата година парот објави дека го очекува своето прво заедничко дете.
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот воен специјалец и припадник на елитната единица „Морнарички фоки“ Роберт О`Нил за кој се верува дека со два куршума во глава го застрелал и убил Осама Бин Ладен, сега се противи на идејата на Трамп да се организира воена парада во Вашинтон наводно по пример на таа во Франција за Денот на Бастиља кога започнала француската граѓанска револуција. Според О`нил станува збор за воена парада која ја организираат земји од третиот свет и дека е голема и непотребна глупост на американскиот претседател Трамп. Вакви паради се организираа во комунистичките земји пред се со цел да се прикаже воената моќ со парадирање на најновото навооружување. Идејата на Трамп е критикувана како од Демократите, така и од неговите сопартијци Републиканци кои сметаат дека со вакви приватни забави за претседателот да присвојува политички поени најмногу губи Америка која не треба да ја споредуваат со земји како Кина или Русија кои имаат слични паради. О`Нил се соочи со критики затоа што јавно се пофалил дека го убил Бин ...
| | веќе видена | слични
2 копии

63-годишниот актер Роан Аткинсон има 33-годишна девојка, актерката Луиз Форд. Тие се зедно од 2015 година, а неодамна објавија дека го чекаат првото заедничко дете. Популарниот господин Бин веќе има две деца, од бракот со поранешната сопруга Санетри Састри, која ја остави заради Форд. Во брак беа 23 години. Роан и Луиз првпат се запознаа 2012 година, кога се појавија на Quartermaine’s Terms.
| | веќе видена | слични

„Армија од еден човек“ е нова американска комедија што ја потпишува режисерот и креатор на ликот Борат, Лери Чарлс. Тој соработуваше со сценаристите Рајв Џозеф и Скот Ротман, а главната улога ја толкува Николас Кејџ.Филмот е посветен на Гери Фолкнер, некогашен измамник и неработник, кој верувал дека е господ. Наводно, од него било побарано да го пронајде Осама бин Ладен во Пакистан. Приказната е базирана на вистински настани, односно на сведоштвата на лице што од САД, самоиницијативно допатувало во Пакистан, во потрага по водачот на Ал каеда. Освен Кејџ, улогите ги толкуваат и Венди Мек Лендон-Ковек, Реин Вилсон, Расел Бренд, кен Марино, Денис О’Хара, Пол Шеер и други.
| | веќе видена | слични

Останато

Иако професорката може да се кандидара и со поддршка од пратениците на ВМРО-ДПМНЕ, таа уште на Конвенцијата на ВМРО-ДПМНЕ во Струга рече дека ќе ги собира овие ...
сите 217 | | | веќе видена

Шабан Шаулиќ, кралот на народната музика почина непосредно по сообраќајната несреќа во неделата наутро на автопат во Германија. Од автомобилот кој го удри ...
сите 261 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 163 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 116 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради неа остави се: Ова е 30 години помладата девојка на Мистер Бин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: