Спасовски за „метлата“ на Заев


8 копии

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска беше во посета и оствари работна средба во реконструираниот објект со раководството на Секторот за ...
| | веќе видена | слични
8 копии
3 копии

Ја поддржувам операцијата за промени во структурите на Владата, на јавните претпријатија, фондовите, во локалната самоуправа…секаде каде имаме оценка дека тие ...
| | веќе видена | слични

Денешниов ден го започнавме со работна посета и работна средба со раководството на Секторот за внатрешни работи Битола во реконструираните простории на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Индиции за повторно активирање на т.н. Балканска мигрантска рута нема, но останува на државите од Западен Балкан, меѓу кои и Република Северна Македонија, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на државата, Стево Пендаровски, беше домаќин на претседателот на Собранието, Талат Џафери.Како што информираат од кабинетот на Пендаровски, на ...
сите 205 | | | веќе видена

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 47 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасовски за „метлата“ на Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: