Спасиќ: Мојата цел е да го подигнам пехарот во Европскиот куп!

Викендов Љубомир Спасиќ го освои деветото место на Европскиот куп во Италија. Со овој пласман најдобриот македонски кајакар остана прв во генералниот пласман ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот македонски кајакар, Љубомир Спасиќ го освои 9. место во финалната трка на Европскиот куп кој викендов се одржа во Италија. Спасиќ претходно во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во попладневните часови времето ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Кон крајот на денот и во текот на ноќта на места ...
сите 294 | | | веќе видена

Се соочуваме со проблем на завршен тендер од септември 2016 година кој го отвораме после повеќе од шест месеци бидејќи нема реализација, објасни денеска ...
сите 127 | | | веќе видена

Ако европските земји не ги исполнат своите обврски од нуклеарниот договор, тогаш Иран ќе преземе повеќе чекори за да ги намали своите обврски, изјави висок ...
сите 137 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 157 | | | веќе видена

 Каков ден ви претстои? Дали ова е вашиот среќен ден за љубов, пријателства или можеби пари? Хороскопот во кратки црти ви открива на што треба повеќе да се ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасиќ: Мојата цел е да го подигнам пехарот во Европскиот куп!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: