Франција подобра од Србија во дербито на денот

4 копии

Франција и Данска забележаа убедливи победи во последните два натпревари кои се одиграа во саботата на Светското првенство во ракомет. Французите ја декласираа ...
| | веќе видена | слични

По вчерашното реми со Србија, селекцијата на Русија ова попладне успеа да стигне до првата победа на Светското ракометно првенство, откако успеа сигурно да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 220 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Франција подобра од Србија во дербито на денот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: