СП: Хименез погоди за победа на Ургвај (видео)


4 копии
3 копии

Не требаше долго да се чека за Мохамед Салах да се огласи откако светските медиуми објавија дека тој ја напушти репрезентацијата на Египет. „Фараоните“ не ...
| | веќе видена | слични

Салах со своја реакција по шпекулациите кои беа објавени во дел од медиумите за наводен потрес во националниот тим на Египет по двата порази на Мундијалот. СП ...
| | веќе видена | слични

Мохамед Салах се огласи на социјалните мрежи откако се појавија стории кои велеа дека настанал хаос во репрезентацијата на Египет, фудбалерот на Ливерпул ...
| | веќе видена | слични

Мохамед Салах предвреме ќе го напушти Мундијалот во Русија. Египет после вчерашниот пораз од Русија остана без шанси за пласман во следната фаза, а денес ...
| | веќе видена | слични
7 копии
повеќе

Останато

Полицијата 24 часа на ден ги чува таблите со новото име Северна Македонија, за да не бидат уништени и ишкртани како оние за автопатот Пријателство, пишува ...
сите 336 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата од 13 февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават во ...
сите 290 | | | веќе видена

Претседателот на партијата„ Алтернатива“ која настана по расколот во „Беса“, Африм Гаши по средбата со премиерот Заев изјави дека за партијата е повеќе ...
сите 212 | | | веќе видена

Професорката Гордана Силјановска, кандидатката за Претседател на Република Северна Македонија, на својот ФБ профил објави фотографија на која е со првиот ...
сите 162 | | | веќе видена

Двајца пациенти денеска беа пуштени на домашно лекување од болницата „8-ми Септември“. Пациентите ги пречекаа нивните роднини. Тие беа во добра состојба, но не ...
сите 198 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст" што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 136 | | | веќе видена

Самопрогласениот времен претседател на Венецуела, Хуан Гуаидо ја повика војската да дозволи влез на хуманитарната помош за Венецуела, која се очекува да ...
сите 123 | | | веќе видена

Фирмата „Авто мото здружение Гостивар“, чиј сопственик е газдата на „Дурмо турс“, минатата година имала забрана да врши технички преглед на возила. Забраната е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СП: Хименез погоди за победа на Ургвај (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: