Совршениот план на Боатенг за припреми...

Напорни тренинзи во комбинација со топ модели го сочинуваат совршениот рецепт за припреми за Европското првенство. Додека неговите соиграчи од репрезентацијата на Германија одмараат во хотел после напорните тренинзи, Џером Боатенг има поинаков начин на работа. Тој слободното време за одмор го поминува заедно со германскиот топ модел Џина Лофинк. "Џером слушна дека сум во градот и сакаше да се видиме. Се најдовме во два часот во хотелот во кој престојував, а потоа бевме во мојот апартман до три" изјави Џина за германски Билд. Пред да помислите на ... "Само разговаравме" додаде таа.
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на грчкиот парламент, Никос Вуцис, соопштил дека пратениците ќе гласаат за ратификување на Преспанскиот договор со Македонија до крајот на ...
сите 387 | | | веќе видена

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 181 | | | веќе видена

Дарко Недев, момчето кое го фати крстот за Водици во Кавадарци и навивачката група Лозари Исток на која и припаѓа, за утре организираат хумана акција. -Утре од ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 69 | | | веќе видена

Скандалозната пејачка Јелена Карлеуша која и понатаму ја бранува јавноста со својот секс скандал и понатаму е во Кина со своето семејство.И покрај лошите ...
сите 193 | | | веќе видена

Најмалку 12 лица се уапсени денеска во Париз за време на протестите на движењето „жолти елеци“, кои се одржуваат десетти викенд по ред. Демонстрантите биле ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Совршениот план на Боатенг за припреми...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: